شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۸ | Saturday 29 June 2019

حدیث سلامتی: زاهد در دنیا کسی است که حرام...

۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۲
بازدید: 263

افتتاح قطعه یک آزادراه تهران- شمال در دولت یازدهم/ آغاز مذاکرات وزارت راه و شهرسازی و بنیاد مستعضعفان با سرمایه گذاران و پیمانکاران برای قطعه ۳

وزیر راه و شهرسازی با اعلام پیشرفت ۸۳ درصدی قطعه یک آزادراه تهران- شمال از افتتاح آن در دولت یازدهم خبر داد و گفت: همزمان با آغاز قطعه یک و دو آزادراه تهران- شمال مذاکرات لازم برای سرمایه گذار و پیمانکار را با کمک بنیاد مستضعفان برای قطعه ۳ نیز داریم.

به گزارش خبرگزاری سلامت  عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی که روز گذشته برای بازدید از چندین پروژه به استان مازندران سفر کرده بود، ضمن بازدید از پروژه آزادراه تهران- شمال در گفتگو با خبرنگاران، گفت: خوشبختانه در قطعه یک آزادراه تهران- شمال، ۸۳ درصد پیشرفت فیزیکی داریم و بر اساس وعده در دولت یازدهم، قطعه یک آزادراه تهران- شمال به افتتاح می‌رسد.

وزیر راه و شهرسازی ادامه داد: برای قطعه ۲ ازاد راه تهران- شمال، یک تونل بسیار بلند به طول ۶۵۰۰ متر است که خوشبختانه تاج این تونل به هم وصل شده است و در واقع نخستین مرحله حفاری تونل به نتیجه رسید و انجام بقیه کار نیز در دست اقدام است.

آخوندی افزود: برای بقیه قطعات آزاد راه تهران- شمال، مناقصه‌های قطعه دوم برگزار شده و در همین ماه (اردیبهشت ماه۹۶) کار رسمی شروع فعالیت بقیه قطعات کارگاهی قطعه ۲ انجام می‌شود.

وزیر راه و شهرسازی گفت: همزمان با آغاز قطعه یک و دو آزادراه تهران- شمال مذاکرات لازم برای سرمایه‌گذار و پیمانکار را با کمک بنیاد مستضعفان برای قطعه ۳ نیز داریم.

وی تصریح کرد: امیدوارم این پروژه با سرعت و شتابی که گرفته، ان شاء‌الله بتواند به موقع در اختیار مردم ایران قرار بگیرد.

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of