Saturday 29 February 2020 | شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۸

حدیث سلامتی: زاهد در دنیا کسی است که حرام...

۰۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۲
بازدید: 255

استعفای ظریف به دلیل مشکلات در دولت و بخشی از ناتوانی‌های خود بوده

اکبر ترکی، عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری سلامت در خصوص استعفای ظریف اظهار کرد: استعفای ظریف در این موقعیت خیلی بد بود و در این شرایط نباید استعفا می‌کرد. استعفا زمانی بود که فردی مثل بشار اسد آمد و خیلی‌ها می‌دانند که اقتدار ما از روسیه بالاتر است.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس افزود: این استعفا پیروزی‌ای را که مردم ما و خانواده‌های شهدای مدافعین حرم از اقشار مختلف به دست آوردند و به این اقتدا رسیدیم و همچنین سفر بشار اسد به تهران را تحت تاثیر قرار داد. ما احساس می‌کنیم که آقای ظریف به خاطر اختلافاتی که در دولت وجود داشته و یک بخشی از ناتوانی‌های خودش احساس می‌کرده دیگر نمی‌تواند بماند و مشکلاتی که پیش رو بوده است را بهانه کرده و استعفا داده است.

ترکی با تاکید بر اینکه در هر صورت استعفا ایشان در زمان بدی بوده است، تصریح کرد: ما استعفای ایشان را در این زمان نمی‌پذیریم و قبول نداریم. ایشان استعفا داده تا شاید فرافکنی کند و علت استعفای خود را به گردن دیگران بیندازد. اما ما فکر می‌کنیم که دلیل اصلی این استعفا  فشار کاری‌ای بوده که به ایشان آمده و همچنین اختلافاتی که در دولت بوده است.

وی با بیان اینکه شاید دیگران بخواهند این استعفا را طور دیگر نشان دهند، گفت: خیلی از بحث‌هایی که در این رابطه به وجود آمده، فضاسازی است. اصل مطلب این بوده که این روند و توانمندی لازم را برای ادامه کار نداشته واختلاف با دولت داشته است،  ولی دنبال این بوده که در یک فضا و زمان خاص این کار را انجام دهد.

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of