شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۸ | Saturday 29 June 2019

حدیث سلامتی: زاهد در دنیا کسی است که حرام...

۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۲
بازدید: 90

ارایه ۱۰هزار خدمت دندانپزشکی در مناطق سیل‌زده

به گزارش طبنا(خبرگزاری سلامت)، دکتر صمدزاده درباره نحوه ارایه خدمات در حوزه بهداشت دهان و دندان در استان‌هایی که درگیر سیل هستند، گفت: خوشبختانه در مناطق سیل‌زده اتفاقات خوبی در حوزه بهداشت و درمان دهان و دندان انجام شده است؛ به طوریکه تقریبا در هر چهار استان درگیر سیل اقداماتی را انجام دادیم.

وی افزود: در این مناطق یونیت‌های دندان پزشکی سیار راه‌اندازی شد و آمبولانس‌های دندانپزشکی و موبایل کلینیک‌ها را ایجاد کردیم و ارایه خدمت خوبی در این حوزه اتفاق افتاده است.

صمدزاده با بیان اینکه بیش از ۱۰ هزار خدمت دندانپزشکی طی این مدت در مناطق سیل‌زده و در محل به مردم ارایه شده است، ادامه داد: همچنین ۲۰ هزار اقلام بهداشتی دندان پزشکی اعم از مسواک، خمیر دندان و… در میان سیل زدگان توزیع شده است که توزیع این اقلام همچنان ادامه دارد.

وی تاکید کرد: ارایه خدمات در حوزه دهان و دندان در مناطق سیل‌زده با توجه به اینکه زیرساخت‌ها چه در بخش خصوصی و چه در بخش دولتی کاملا از بین رفته است، حضور مراکز سیار دندان پزشکی در این مناطق بسیار موثر بوده است.

رییس اداره بهداشت دهان و دندان وزارت بهداشت گفت: ارایه خدمات در حوزه دهان و دندان در این مناطق به صورت رایگان انجام می‌شود و تاکنون در مناطق سیل‌زده بر اساس تعرفه بیش از یک میلیارد تومان خدمات رایگان در حوزه دهان و دندان ارایه کردیم که این ارایه خدمت همچنان ادامه دارد.(ایسنا)

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of