Thursday 20 February 2020 | پنجشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۸

حدیث سلامتی: زاهد در دنیا کسی است که حرام...

۱۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۷
بازدید: 356

ارائه جدیدترین روش‌های درمانی در کلینیک زخم

به گزارش طبنا(خبرگزاری سلامت)، امیررضا معتبر، استادیار دانشکده پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی علوم پزشکی تهران اظهار کرد: یکی از معضلات پزشکان، بیماران مبتلا به زخم مزمن بوده که همواره دچار یک سردرگمی در کلینیک‌ها می‌شدند از این رو کلینیک زخم در بیمارستان بوعلی توسط گروه جراحی‌پلاستیک و ترمیمی با هدف مراقبت و درمان انواع زخم‌های حاد و مزمن راه اندازی شده است.

وی افزود: با توجه به فراهم کردن بستر مناسب در بیمارستان فوق تخصصی بوعلی همچنین حضور اغلب متخصصین مرتبط با درمان زخم در تمام ایام هفته و حمایت مجموعه مدیریتی بیمارستان در این حوزه شروع به فعالیت کرده است.

این متخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی، ادامه داد: در این کلینیک انواع درمان زخم‌های حاد و مزمن شامل زخم‌پای دیابتی با هدف حفظ پا و انگشتان، زخم‌های بستر و زخم های‌بدخیم و همچنین صدمات ناشی از سوختگی و اسکار ناشی از ترمیم انجام می‌شود.

وی افزود: در کلینیک زخم علاوه بر به‌کارگیری مطمئن‌ترین برندهای پانسمانی و مدرن‌ترین روش‌های درمانی جهت هر بیمار یک برنامه درمانی با مدنظر قرار دادن صرفه اقتصادی و پرهیز از تحمیل هرگونه هزینه اضافه ارائه می‌شود.

معتبر تاکید کرد: سایر خدمات همچون مشاوره و آموزش در خصوص خود مراقبتی و نحوه درمان به صورت رایگان در منزل در اختیار بیماران قرار می گیرد و تمامی اعمال جراحی جهت ترمیم زخم با روش های جراحی پلاستیک تحت پوشش بیمه های پایه و تکمیلی در بیمارستان بوعلی انجام می‌شود.

وی با اعلام اینکه کلینیک زخم در دو بخش آماده ارائه خدمات به بیماران است، گفت: بخش مراقبت از زخم که اغلب ایام هفته فعال بوده و کارشناسان پرستاری و درمانگران زخم حضور دارند و کلینیک تخصصی نیز زیر نظر فوق تخصص جراحی‌پلاستیک و ترمیمی روزهای دوشنبه دایر است و بیماران می‌توانند جهت هرگونه کسب اطلاعات بیشتر با بیمارستان تماس بگیرند.

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of