Saturday 29 February 2020 | شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۸

حدیث سلامتی: زاهد در دنیا کسی است که حرام...

۲۷ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۱
بازدید: 160

آمریکا به دنبال تهدید انسجام داخلی ایران است

به گزارش طبنا(خبرگزاری سلامت)، اسماعیل جلیلی با اشاره به قرار دادن نام سپاه پاسداران از سوی دولت آمریکا در فهرست سازمان‌های تروریستی گفت: استکبار جهانی با این اقدام انسجام داخلی ما را مورد تهدید قرار داده است.

وی با تأکید بر اینکه تهدید هر کدام از نهادهای قانونی کشور، تهدید کل ایران است، خاطرنشان کرد: دشمن به اشتباه تصور می‌کرد که با تهدید بخش نظامی‌می‌تواند در ایران انشقاق ایجاد کند در حالی که حمایت همه گروه‌ها و طیف‌ها و دولت و مجلس از سپاه نشان داد که دغدغه دولت و ملت حفظ انسجام ملی است.

جلیلی گفت: واکنش‌ها به اقدام آمریکا نشان داد که همه طیف‌ها و سلایق و آحاد مردم در موقعیتی که مورد تهدید قرار گیرند همه در کنار هم می‌ایستند.

وی با اشاره به اینکه اقدام رئیس جمهور آمریکا به منظور خوش خدمتی به صهیونیست‌ها و جبران دلارهای نفتی بعضی حکومت‌های مرتجع منطقه است، عنوان کرد: این اقدام زبونانه حکایت از ناتوانی شیطان بزرگ در مقابله رودررو با سپاه پاسداران انقلاب اسلامی‌و انتقام از این نهاد مقدس به خاطر شکست همه توطئه‌های شیطانی در داخل و خارج از کشور علیه ملت ایران و نظام مقدس جمهوری اسلامی‌است.

نماینده ادوار خوزستان در مجلس شورای اسلامی‌گفت: بر هیچکس پوشیده نیست که سپاه در مبارزه‌ای نفس‌گیر با تروریست‌های دست‌پرورده آمریکا چه نقش ماندگاری داشت و نیز در برخورد با فتنه، فتنه‌گران، منافقان و مفسدان کوتاه نیامد و امروز نیز در حال جهادی بزرگ برای کمک به سیلزدگان چند استان است.

نماینده مردم مسجد سلیمان در مجلس نهم اظهارکرد: سپاه در جان و دل و قلب ملت ایران قراردارد و این گونه اقدامات مذبوحانه، نه در عزم و اراده سپاه و پاسداران و نه در عمق علاقه و محبت مردم، کمترین تاثیری نخواهد گذاشت و عزم و اراده آنان را در مبارزه فراگیر با استکبار و عواملش مستحکم‌تر خواهد ساخت.(فارس)

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of