معاون سازمان دامپزشکی اعلام کرد

برخورد با عرضه‌کنندگان کالباس خوک و گراز

طبنا: در حالی که عرضه زیرزمینی کالباس خوک و گراز در سطح شهر تهران مشاهده می‌شود، معاون سازمان دامپزشکی کشور اعلام کرد: هرگونه عرضه کالباس گوشت خوک و گراز ممنوع است و با متخلفان برخورد می‌شود.
طبنا: فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی گفت: تکاوران نیروی دریایی روز شنبه موفق شدند دزدان دریایی را که قصد حمله به یک فروند نفتکش جمهوری اسلامی ایران داشتند سرکوب و وادار به فرار کنند.
طبنا: مدیر کل دفتر حقوقی، املاک و حمایت قضایی کارکنان وزارت آموزش و پرورش گفت: اگر دانش‌آموزی در اجرای آیین‌نامه آموزشی مدرسه به معلم توهین و ایجاد سر و صدا کند، معلم مشمول حمایت قضایی می‌شود.
طبنا: مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت: شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور پیشنهاد افزایش ۲۵ درصدی آب برای سال آینده را داده و این افزایش قیمت از هزینه تلفن و پیامک‌های مردم کمتر است.
طبنا: روز ۱۷ مرداد سال ۱۳۷۷ و شهادت نه نفر از دیپلمات‌های ایرانی در مزار شریف بعد از گذشت ۱۶ سال، چون رازی سر به مُهر است و محمدحسین جعفریان با ساخت مستند «چه کسی ما را کشت» تلاش کرده تا کنکاشی پیرامون این موضوع داشته باشد....
طبنا: مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: با اینکه اولین دربی را تجربه کردم اما از شرایط حاکم بر آن خوشم آمد و خیلی دوست داشتم که گلزنی در دربی را تجربه کنم.
آخرین خبرها از مذاکرات هسته‌ای در رسانه های جهان

اوباما: ساختار تحریم‌ها تغییر نمی‌کند

طبنا: در حالی که رایزنی‌های فشرده و گمانه‌زنی‌های بسیاری در خصوص نتیجه مذاکرات هسته‌ای در وین مطرح شده، رئیس جمهور آمریکا اعلام کرد ساختار تحریم‌ها علیه ایران تغییر نمی‌کند.
مدیرکل دفتر امور بیابان سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری:

۹۰۰ میلیارد ریال برای دریاچه ارومیه هزینه می‌شود

طبنا: برای استقرار بادشکن، ایجاد هلال آبی و مدیریت روان آب‌ها در ۱۰۰ هزار هکتار حاشیه دریاچه ارومیه ۹۰۰ میلیارد ریال هزینه می‌شود.
تبلیغات

مجله سلامت

چند توصیه به مناسبت اول ماه صفر

دوشنبه مصادف با آغاز ماه صفر دومین ماه قمری است؛ ماهی که به نحوست معروف است و شاید سبب آن، واقع شدن وفات رسول خدا صلّی اللّه علیه و آله است در آن. ماه صفر دومین ماه قمری است که برای آغاز آن اعمالی ذکر شده از جمله نماز، روزه و خواندن قرآن .