به گزارش طبنا (خبرگزاری سلامت)، جنارو گتوسو که شاگردانش شب گذشته (یکشنبه) در چارچوب هفته یازدهم سری A ایتالیا به لطف گل دقیقه ۶+۹۰ آلسیو رومانولی با نتیجه یک بر صفر از سد میزبان خود اودینزه گذشتند، پس از این بازی به شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورت ایتالیا» گفت: ما در این بازی به دردسر افتادیم چون با مصدومان زیادی به اینجا آمدیم اما با این وجود فکر می‌کنم که ما شایسته این پیروزی بودیم.

وی افزود: اودینزه تیم بسیار فیزیکی، هجومی‌و خطرناک روی ضربات شروع مجدد است. عملکردمان در این بازی را دوست داشتم و رویکرد فوق‌العاده‌ای داشتیم. اکنون امیدواریم پیپتا – لقب ایگواین – کالابریا، چالهان‌اوغلو و بوناونتورا هر چه زودتر به جمع ما بازگردند.

سرمربی میلان در خصوص وضعیت مهاجم آرژانتینی‌اش که در دقیقه ۳۵ این بازی از زمین بیرون کشید، اظهار کرد: ایگواین از ناحیه کمر احساس درد داشت. او پیش از این از همین ناحیه مشکل داشت و هفت، هشت سال پیش نیز عمل جراحی در همین ناحیه انجام داده بود اما به نظر چیز جدی نیست و امیدوارم که مشکل او جدی نباشد.

گتوسو پس از گل دراماتیک میلان به خاطر رفتنش به سمت کمک داور از کنار زمین اخراج شد. گل روسونری ابتدا توسط کمک‌داور آفساید تشخیص داده شد، اما با مرور تصاویر ویدئویی و با استفاده از فناوری کمک‌داور ویدئویی (VAR) گل شاگردان جنارو گتوسو صحیح اعلام شد.

جنارو گتوسو درباره اخراج شدنش گفت: من تنها سمت کمک‌داوری رفتم که پرچم آفساید زد. من محوطه فنی که مربوط به من می‌شد را ترک کردم و اخراجم بابت این موضوع درست و عادلانه بود.

میلان با این برد ۲۱ امتیازی شد و خود را تا رده چهارم جدول و پشت‌سر ناپولی ۲۵ امتیازی بالا کشید. (تسنیم)