جلال ملکی در گفت‌وگو با طبنا(خبرگزاری سلامت)، با اشاره به حادثه واژگونی یک‌دستگاه خودرو پرشیا گفت: این حادثه در ساعت ۲:۱۹ بامداد امروز جمعه ۳ فروردین و در مسیر جنوب به شمال بزرگراه امام علی نرسیده به اتوبان بابایی رخ داد.

وی با بیان اینکه بلافاصله پس از اعلام حادثه به سامانه ۱۲۵ آتش‌نشانی ۳ ایستگاه از نیروهای آتش‌نشانی به محل اعزام شدند، ادامه داد: در محل مشاهده شد که یک‌دستگاه خودروی سواری پرشیا با ۳ سرنشین مرد جوان که درسنین بین ۲۵ تا ۳۰ سال قرار داشتند به دلیل نامشخصی به هنگام حرکت، از مسیر اصلی خارج و بعد از عبور از جوی آب و برخورد شدید با دیواره بتنی کناره بزرگراه در حاشیه فضای سبز به صورت کاملا واژگون متوقف شده بودند.

سخنگوی آتش‌نشانی با اشاره به اینکه بخش زیادی از خودرو تاحدود زیادی متلاشی شده بود، عنوان کرد: پیش از رسیدن آتش‌نشانان مردم هر ۳ نفر را از خودرو خارج کرده بودند که یک نفر ازآنها دچار آسیب در چند ناحیه از بدن شده بود که به وسیله اورژانس به مراکز درمانی منتقل شد.

وی افزود: دو سرنشین دیگر خودرو که دارای آثار جراحات شدید در بدن بودند به تایید عوامل اورژانس جان خود را از دست داده بودند.

ملکی عنوان کرد: خودرو به حالت اولیه برگردانده شد و محل برای بررسی علت حادثه تجویل عوامل. پلیس راهور شد و عملیات ساعت ۴و۱۴ دقیقه بامداد به پایان رسید.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی با تاکید براینکه این دومین حادثه منجر به فوت در تعطیلات نوروز در تهران است که بازهم مربوط به حادثه رانندگی است، خاطر نشان کرد: خلوت بودن معابر در روزهای تعطیل برخی از رانندگان را فریب می‌دهد که باسرعت بیشتر یا احتیاط کمتری رانندگی کنند، تقاضا می‌کنم که شهروندان در هنگام رانندگی به‌ویژه در ساعات میانی شب که معابر خلوت‌تر هستند با سرعت مطمئنه و احترام کامل به قوانین راهنمایی و رانندگی حرکت کنند.