مدیرعامل مجتمع دارویی درمانی هلال ایران اظهار داشت: این مرکز بزرگترین مجموعه درمانگاهی در سطح خاورمیانه به شمار می آید.

دکتر حمید چوبینه مدیرعامل مجتمع دارویی درمانی هلال ایران، در گفتگو با خبرنگار بهداشت و درمان خبرگزاری سلامت بیان داشت: به منظور توسعه و تعمیق خدمات، طی یک سال گذشته اقدامات قابل توجهی انجام شده است که می توان به بهره برداری از بانک خون اشاره داشت.

چوبینه گفت: با بهره برداری از بیمارستانی که در مجتمع دارویی درمانی هلال ایران در دست احداث است، ارائه خدمات مربوط با سازگاری های خونی در این مجتمع نهادینه می شود.

وی ضمن اشاره به آغاز فعالیت مرکز جامع سلامت مادر، کودک و جنین از اردیبهشت سال گذشته تصریح کرد: بهره گیری از علوم روز دنیا با هدف ارائه خدمات بهتر در حال انجام است.

وی افزود: ارائه مشاوره های علمی و حمایت از مراجعین، همواره در این مجتمع احساس میشد که سال گذشته موفق شدیم دفتر حمایت و تکریم ارباب رجوع را راه اندازی نماییم.

 

چوبینه در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: طبق برآوردهای انجام شده، مجتمع دارویی درمانی هلال ایران بزرگترین مجتمع درمانگاهی کشور در سطح کشور و حتی منطقه خاورمیانه به شمار می آید.

وی راه اندازی سه مرکز جامع تصویربرداری، درمان بیماران سرطانی و نیز توانبخشی را از دیگر اولویت های زمان بندی شده در مجتمع دارویی درمانی هلال ایران عنوان و تصریح کرد: نجوز احداث مرکز جامع تصویربرداری از وزارت بهداشت اخذ شده است که طی چند ماه آینده با خضور مسولین جمعیت هلال احمر به بهره برداری خواهد رسید.

وی با بیان این که بهره برداری از مرکز جامع درمان بیماران سرطانی طبق زمان بندی صورت خواهد گرفت، گفت: در رابطه با مرکز جامع توانبخشی هم برای اخذ موافقت های به جهت ارائه خدمات فیزیوتراپی از وزارت بهداشت اقدام شده است.

کد خبرنگار: ۴۱۰۲۰