به گزارش طبنا (خبرگزاری سلامت)، حمیدرضا تحصیلی با اشاره به اینکه این طرح‌ها به منظور احیای حیات شبانه پایتخت و کاهش آسیب‌های اجتماعی، حمایت از اقشار آسیب‌پذیر در شهر تهران در نظر گرفته شده است، اظهار کرد: این شرکت در راستای ایجاد اشتغال راه‌اندازی شب و روز بازارها را با همکاری مناطق ۲۲ گانه در دستور کار خود قرار داده است.

وی به راه‌اندازی کیوسک‌ها و کافه ون‌ها در شهر تهران اشاره کرد و گفت: این طرح پس از طی مراحل قانونی به‌زودی اجرایی خواهد شد.

مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران با بیان اینکه قرار است از چندین پیاده راه مشهور در شهر تهران در راستای ایجاد اشتغال اصناف استفاده شود، تصریح کرد: برنامه‌های مناسبی در خصوص درآمد زایی و اشتغال صنوف و اقشار آسیب‌پذیر در نظر گرفته شده که امیدواریم به‌زودی شاهد اجرایی شدن آن در سایر مناطق باشیم.

تحصیلی با بیان اینکه طرح‌های فوق قرار است با محوریت شرکت ساماندهی و با هماهنگی مناطق ۲۲ گانه اجرایی شود، افزود: مقرر شد تا شرکت ساماندهی طرح‌های مطالعاتی لازم را تدوین و مناطق ۲۲ گانه نیز مکان‌یابی‌های مورد نیاز را برای اجرای طرح‌های فوق به این شرکت ارائه دهند.