لیلا طاهریان، مدیر حسینیه ابا عبدالله (ع)، در گفتگو با طبنا (خبرگزاری سلامت)، با بیان اینکه این مراسم برای سومین سال متوالی است که اجرا می‌شود، افزود: هدف این برنامه ارائه سبد کالا شامل گوشت، برنج، پوشاک و عیدی نقدی به ۲۲۰ خانواده نیازمند بدسرپرست یا بی‌سرپرست هستند.

وی با اشاره به اینکه این مراسم هر ساله و با کمک مردم خیر منطقه بلورسازی برگزار می‌شود، ادامه داد: این مراسم توانسته در دو دوره قبلی برگزاری خود خیرینی هم از منطقه و هم از خارج از منطقه را جذب کند که این برای ما باعث افتخار است چراکه می‌توانیم به افراد بیشتری کمک کنیم. در کنار کمک‌های نقدی و غیرنقدی‌ای که صورت می‌گیرد در سفره مهربانی غذاهای ایرانی، خارجی، شیرینی، کیک و دسر به صورت حراج عرضه و به بیشترین قیمت و به نفع نیازمندان فروخته می‌شود.

طاهریان با تاکید براینکه این مراسم به صورت مستقل و بدون حمایت ارگان و نهاد دولتی برگزار می‌شود، توضیح داد: خیرین مردمی‌تنها حامیان سفره مهربانی هستند و هر سال پرشورتر در این مراسم حضور می‌یابند.

مدیر حسینیه ابا عبدالله (ع) اضافه کرد: خدمات سفره مهربانی تنها محدود به این ایام خاص و عید نیست و در طول نیز خدماتی از قبیل تامین اجاره بها، اعطای کمک هزینه خرید جهیزیه، تامین هزینه درمان و تامین هزینه تهیه مسکن انجام می‌شود.

وی اضافه کرد: در کنار اینها کلاس‌هایی مثل روش زندگی، معارف اسلامی، تفسیر و مهدویت، اخلاق و احکام و … نیز برای نیازمندانی که علاقه‌مند باشند به صورت رایگان برگزار می‌شود.

طاهریان گفت: این مراسم روز ۱۰ اسفند ساعت ۱۰ صبح برگزار خواهد شد و کسانی که علاقه مند به شرکت در این امر خیر هستند می‌توانند با شماره تلفن ۰۲۱۵۵۶۸۸۹۰۰ حسینیه اباعبدالله الحسین(ع) تماس بگیرند.