شبکه رادیویی سلامت، همزمان با میلاد فرخنده حضرت معصومه (س) و آغاز دهه کرامت، در روزهای پنجشنبه و جمعه مورخ ۱۴ و ۱۵ مرداد ماه، در برنامه های خود به موضوعات مختلف با این روز خواهد پرداخت.

 


به گزارش خبرگزاری سلامت، برنامه های شبکه رادیویی سلامت همزمان ولادت حضرت معصومه(س) و روز دختر به شرح زیر است:
برنامه «صبح  و زندگی» کاری از گروه بهداشت و تندرستی این شبکه رادیویی ، ۱۴ مرداد ماه، از ساعت ۷:۰۵ دقیقه، با حضور حجت الاسلام علی آقابابا، کارشناس مذهبی با موضوع «تکریم فرزندان» و تاکید بر نقش تربیت صحیح در آینده موفق فرزندان به این پرسش که «من به دخترم افتخار می کنم چون؟» پاسخ خواهد داد.
برنامه «خونه زندگی» کاری از گروه خانواده رادیو سلامت، روز پنجشنبه، از ساعت ۱۰:۳۰دقیقه، با حضور دکتر پروین ناظمی، روان شناس و با تاکید بر اینکه شادی یکی از فاکتورهای خانواده سالم است، به این پرسش که «آیا خانواده شادی هستیم؟» پاسخ می دهد.
برنامه «عصرتون سلامت» کاری از گروه تغذیه این شبکه رادیویی ، از ساعت ۱۷، با حضور دکتر کوروش صمدپور، متخصص تغذیه؛ مهدی صفایی، کارشناس مراقبت های فردی و اجتماعی؛ و دکتر حمیدرضا بابامرادی، روانشناس به موضوع «مهربانی» خواهد پرداخت.
برنامه «قاصدک» کاری از گروه خانواده رادیو سلامت، از ساعت۲۱ به مدت ۱۵ دقیقه، قصه ی نذر حرم حضرت معصومه(س) را در راستای توسعه و تعمیق باورهای دینی در کودکان از ساعت تقدیم شنوندگان صدای دانش، نشاط و آرامش می کند.
برنامه «پشت پلک صبح» کاری از گروه تغذیه این شبکه رادیویی، بامداد جمعه ـ ۱۵ مرداد ماه، از ۳۰ دقیقه بامداد به مدت ۱۲۰ دقیقه، با حضور دکتر مینا پورفرخ، روانشناس؛ دکتر فرشاد شیبانی، روانشناس؛ دکتر حسین ابراهیمی مقدم، روانشناس و دکتر کوروش صمدپور، متخصص تغذیه به موضوع «ولادت حضرت معصومه (س) و آغاز دهه کرامت» می پردازد.  
برنامه «نقطه سر خط» کاری از گروه اجتماعی رادیو سلامت، از ساعت ساعت ۸ به مدت ۱۲۰ دقیقه، با حضور دکتر حسین اعرابی، روانشناس و تاکید بر اینکه حضور دختران مایه رحمت الهی است و با وجودشان محبت و انسجام بیشتری برای خانواده به ارمغان می آورند، به بررسی «نقش دختران درحمایت از خانواده» می پردازد.
گفتنی است، برنامه های شبکه رادیویی سلامت به صورت ۲۴ ساعته از موج اف . ام ردیف ۱۰۲ مگاهرتز تقدیم شنونده های صدای دانش، نشاط و آرامش می شود.