به گزارش طبنا(خبرگزاری سلامت)، غلامرضا فرجی درباره تعطیلی سینما‌های کشور گفت: تمامی‌سینما‌های کشور از ساعت ۱۹ روز یکشنبه ۱۳ خرداد‌ماه به مناسب شب قدر تعطیل خواهد بود. همچنین سینمای کشور در روز دوشنبه به مناسبت رحلت امام خمینی(ره)، روز سه‌شنبه به مناسبت قیام ۱۵ خرداد و روز چهارشنبه ۱۶ خردادماه به مناسبت شهادت امام علی(ع)، به صورت کامل تعطیل خواهد بود.

وی ادامه داد: روز پنجشنبه ۱۷ خردادماه سینماهای کشور به صورت کامل باز بوده و در روز جمعه ۱۸ خردادماه مصادف با روز جهانی قدس از سینماها از ساعت ۱۴ فعالیت خود را آغاز می‌کنند.

سخنگوی شورای صنفی نمایش درباره طرح اکران ماه مبارک رمضان تصریح کرد: این طرح اکران تاکنون از تبلیغات لازم برخوردار نبوده و به همین خاطر، هم از سوی سازمان سینمایی و هم از سوی شورای صنفی نمایش مذاکراتی با صداوسیما صورت گرفته است و این مذاکرات همچنان ادامه دارد؛ اما تاکنون این مذاکرات به نتیجه‌ای نرسیده است.

فرجی خاطرنشان کرد: نبود تبلیغات لازم برای طرح اکران ماه مبارک رمضان به این معنا نیست که ما نسبت به طرح اکران ماه مبارک رمضان سال گذشته عقب هستیم؛ بلکه مقصود ما موفقیت هر چه بیشتر طرح اکران ماه مبارک رمضان است.(فارس)