به گزارش طبنا(خبرگزاری سلامت)، غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی  درباره  وضعیت انتخاب سرمربی تیم فوتبال ایران پس از اتمام کار با کی روش ،گفت: پس از اتمام  فعالیت کی‌روش در تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی‌ایران  متاسفانه  اسامی‌برخی مربیان سرشناس بر سرزبان‌ها آورده شده است که به هیچ طریق ممکن این نفرات سرمربی گیری تیم ملی فوتبال ایران را با شرایطی  کنونی که داریم، نخواهند پذیرفت.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی‌با بیان اینکه تبلیغات ناباورانه برای انتخاب سرمربی تیم ملی فوتبال بازی با احساسات نوجوانان وجوانان است تصریح کرد: واقعیت فوتبال  و منابع مالی ما نیز مشخص است بنابراین  پر واضح است که ما می‌توانیم با کدام مربیان  و با چه سطحی قرارداد مالی وکاری ببندیم.

وی ادامه داد:  تحریم ‌های بانکی نیز مشکل اساسی برای  عقد قرارداد مالی  با مربیان خارجی است واین در حالی است که   برای  انتخاب سرمربی تیم ملی می‌بایست، اعتماد به سرمربی داخلی را نیز فراموش نکرد و درنهایت  بنده اعتقاد دارم در شرایط  کنونی بهترین گزینه سکان داری تیم ملی، توسط مربی ایرانی است.

عضو فراکسیون ورزش مجلس یادآورشد: چرا با احساسات برخی از  جوانان و نوجوانان  بازی می‌شود که  فلان بازیکن معروف خارجی، سرمربی گیری تیم ملی فوتبال ایران را بدست می‌گیرد.