مهندس محمد‌هاشمی‌ در گفت‌وگو با طبنا(خبرگزاری سلامت) با بیان این مطلب افزود: داروی مورد نیاز برای استفاده در مناطق غرب کشور و زلزله زدگان استان کرمانشاه تامین شده و حتی اقداماتی بیشتر از حد معمول در این زمینه صورت گرفته است.

وی با بیان اینکه این سازمان آمادگی کامل برای تامین تجهیزات پزشکی برای مناطق زلزله‌زده را دارد: تصریح کرد: با مساعدت دکتر مسائلی رییس بخش تجهیزات پزشکی سازمان غذا و دارو، این سازمان توانایی این موضوع را دارد که نهایتا چهار ساعت بعد از درخواست هرگونه تجهیزات پزشکی، آنها را تامین و در استان کرمانشاه به مسوولان درمانی و کادر بیمارستانی منطقه تحویل دهد.

هاشمی‌با اشاره به روند درمان غذل و دارو برای مناطق زلزله زده، ادامه داد: در مورد تامین غذا باید بگویم هرچه بیشتر بتوانیم غذا تامین و به منطقه ارسال کنیم، شریط بهتر خواهدشد، تمام غذا و داروهای تامین شده به سازمان غذا و داروی کرمانشاه تحویل داده می‌شود و آنها با توجه به شرایط موجود اقدام به توزیع این اقلام می‌کنند.

سخنگوی سازمان غذا و دارو گفت: خوشبختانه در بحث تامین غذا شرکت‌های مختلف غذایی ورود کرده و در این زمینه پیشگام به عمل کردند.