به گزارش طبنا (خبرگزاری سلامت)، سلمان خدادادی در رابطه با بسته حمایتی دولت گفت: ما کلیات این بسته را تائید می‌کنیم چراکه با توجه به شرایط اقتصادی که در کشور ایجاد شده است، گامی‌ رو به جلو در جهت حمایت از اقشار کم درآمد است اما ابهامات بسیاری در نحوه ارائه خدمات این بسته و شناسایی افرادی که در این قالب تحت پوشش قرار می‌گیرند، وجود دارد.

وی ادامه داد: پیش از این از مسئولان سازمان بهزیستی، کمیته امداد امام خمینی (ره)، رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور و سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی دعوت کرده بودیم تا در کمیسیون اجتماعی گزارشی از نحوه انتخاب جامعه هدفی که از این بسته بهره‌مند می‌شوند، ارائه دهند اما آقای نوبخت در هر دو نشستی که بدین منظور تشکیل شد، حضور پیدا نکرد و کارشناسانی را به جای خود فرستاد که از سطح پایینی برخوردار بودند و سطح اثرگذاری توضیحاتشان مشخص نبود. بنابراین بار دیگر از آقای نوبخت دعوت کردیم که باز هم حضور پیدا نکرد چراکه خود را به مجلس پاسخگو نمی‌داند.

وی خاطر نشان کرد: افرادی که برای بهره‌مندی از بسته حمایتی دولت انتخاب شده‌اند به یک روایتی ۱۱ میلیون نفر و به روایت دیگر ۲۰ میلیون نفر هستند که قرار است به آنها بین ۱۰۰ تا ۳۰۰ هزار تومان پرداخت شود و تعدادی فروشگاه هم مشخص کرده‌اند تا این افراد از آنها کالاهای تعیین‌شده را خریداری کنند.