به گزارش طبنا(خبرگزاری سلامت)، مرتضی سلیمی‌درباره دیدار با خانواده‌های قربانیان سقوط هواپیما در کوه دنا افزود: ما در جلسه سه روز پیش به خانواده‌های قربانیان قول مساعد دادیم که عملیات جست و جوی اجساد با وجود سختی با جدیت در حال انجام است.

سلیمی‌با اشاره به اینکه حضور خانواده‌های قربانیان در محل سقوط هواپیما بسیار دردناک است و شرایط سختی در آنجا وجود دارد تاکید  کرد: اما جمعیت هلال احمر آمادگی دارد اگر خانواده قربانیان خواستند از پایین کوه با هلی‌کوپتر آنها را به محل برخورد هواپیما ببرد تا از داخل هلی کوپتر محل سقوط هواپیما و شرایط سخت عملیات را از نزدیک ببینند.

وی افزود: در حال حاضر یک نماینده به اسم آقای دکتر اسلامی‌از طرف خانواده قربانیان به جمعیت هلال احمر معرفی شده تا از آخرین وضعیت  و شرایط جست و جو و عملیات انتقال اجساد مطلع شود.

رئیس سازمان امداد و نجات با اشاره به برخی جوسازی‌ها در خصوص کم کاری امدادگران هلال احمر در این حادثه گفت: در جلسه‌ای که با حضور خانواده قربانیان حادثه برگزار شد روی این موضوع تاکید شد که این کوهنوردانی که جان خود را کف دستشان گرفته اند اکثرا داوطلب هلال احمر هستند و همه تلاش شان را می‌کنند تا از غم و رنج خانواده‌های قربانیان کم کنند و این جوسازی‌ها جز تضعیف روحیه این عزیزان ثمری ندارد.