به گزارش طبنا(خبرگزاری سلامت)، دکتر سید محمد اکرمی‌به تشریح خدمات کلینیک چشم پزشکی مجتمع دارویی درمانی هلال ایران پرداخت و گفت: کلینیک چشم پزشکی مرکز درمانی هلال ایران یکی از بهترین مراکز چشم پزشکی کشور به شمار می‌رود. این خوشنامی‌با توجه به همکاری نزدیک این کلینیک با بخش توریسم درمانی پا را از مرزهای کشور بیرون گذاشته و آوازه آن در کشورهای منطقه نیز پیچیده  است.

وی افزود: آمار جراحی‌های بی نقص انجام شده در این مرکز نشان دهنده ظرفیت و کیفیت بی نظیر کلینیک چشم پزشکی هلال ایران است.

اکرمی‌ادامه داد: این کلینیک جزو بخش‌های قدیمی‌مجتمع هلال ایران است و نزدیک به دو دهه از تاسیس آن می‌گذرد، سال ۷۸ تاسیس کلینیک چشم پزشکی با سه اتاق عمل، سه درمانگاه و بخش اپتومتری در این مجتمع استارت خورد و از همان ابتدا اساتید بزرگی اینجا حضور فعال داشته اند. این کلینیک جزو اولین کلینیک‌ها در حوزه چشم پزشکی بوده که خارج از سیستم دولتی کار کرده است و خدمات درمانی آن به صورت خودگردان و خصوصی ارائه می‌شود. از لحاظ کیفیت کار و تجهیزات اتاق عمل و سطح کیفی خدمات کلینیک‌ها، در سطح مراکز خصوصی پیشتاز بوده ایم، وضعیت کیفی کار اینجا همواره طوری بوده که سال به سال تعداد مراجعین و بیماران ما بیشتر شده است.

وی افزود: اتاق‌های عمل ما از سه به پنج اتاق عمل رسیده و دو اتاق عمل سرپایی هم اضافه شده است. تعداد درمانگاه‌ها در ابتدا سه درمانگاه بوده و در حال حاضر ما ۱۰ درمانگاه چشم پزشکی داریم که به صورت تخصصی و فوق تخصصی به بیماران خدمات ارائه می‌دهند. سالانه چیزی حدود ۱۲۰ هزار نفر و ماهانه ۸ تا ۱۲ هزار بیمار به این کلینیک مراجعه می‌کنند و پذیرش می‌شوند که شان دهنده حجم سنگین فعالیت‌ها و در عین حال قابلیت‌های بالای این کلینیک است.

اکرمی‌گفت: سالانه حدود ۹ هزار عمل حراجی بزرگ و ۶ هزار عمل جراحی کوچک و سرپایی در این کلینیک انجام می‌گیرد، بطوریکه تمامی‌عمل‌های جراحی حوزه چشم پزشکی به صورت تخصصی و فوق تخصصی در این مرکز انجام می‌شود که از آن جمله می‌توان به ویترکتومی‌عمیق، گلوکوم، پیوند قرنیه، جراحی پلاستیک پلک، انحرافات چشمی‌اشاره کرد. تمامی‌عمل‌های جراحی توسط چشم پزشکان مجرب و متخصص ما که همه صاحب تجربیات عالی و دارای شناسنامه کاری درخشان هستند انجام می‌شود.(مهر)