دکتر ولید دنده‌بر در گفت‌وگو با طبنا (خبرگزاری سلامت)، درباره جزئیات اعزام گروه‌های درمانی پزشکان جهت ارائه خدمت در اربعین اظهار کرد:  بیمارستان حضرت صدیقه زهرا برای پنجمین سال تیم ۳۰ نفره از پزشکان را برای خدمت‌رسانی به زائران اربعین در دو گروه جدا به زنان و مردان خدمات درمانی ارائه می‌دهد.

وی افزود: این تیم ۳۰ نفره پزشکان شامل متخصص قلب، طب اورژانس، زنان، جراحی، پزشکان عمومی، تکنسین‌های دارویی، کادر دارویی و پرستاری، امدادی، کارشناسان بیهوشی و دندانپزشکان می‌شود و به‌صورت ۲۴ ساعته و به مدت ۱۰ روز خدمات درمانی مورد نیاز را به زائران در نزدیکی حرم حضرت ابوالفضل ارائه می‌دهند.

وی  با بیان اینکه لیست داروهای مورد نیاز تهیه و پیش از اربعین ارسال خواهد شد، ادامه داد: داروهای مربوط به دردهای عضلانی- اسکلتی، سرماخوردگی، آنفلوآنزا، اسهال و استفراغ و حساسیت‌های پوستی در لیست دارویی ارسالی است که هر ساله بیشترین مراجعات را دارند.

رئیس بیمارستان حضرت صدیقه زهرا با بیان اینکه ۶۰ میلیون تومان دارو خریداری و پیش از شروع اربعین با کامیون به کربلا اعزام می‌شود، خاطر نشان کرد: تجهیزاتی همچون  OPG برای رادیوگرافی از کل فک و دندان‌ها و همچنین دومین دستگاه CSR جهت استریل کردن وسایل دندانپزشکی در نظر گرفته شده است.