به‌گزارش طبنا(خبرگزاری سلامت)، حمیدرضا شیران به نحوه دریافت گوشت قربانی و جمع آوری نذورات مردمی در روز عید قربان اشاره کرد و افزود: مردم نیکوکار و خیراندیش استان تهران می‌توانند گوشت قربانی و نذورات خود را به پایگاه‌ها و ادارات این نهاد درسطح استان تحویل دهند تا بین نیازمندان توزیع شود.

وی با بیان اینکه بیش از ۱۰۰ پایگاه در استان تهران آماده دریافت نذورات قربانی مردم نوع دوست استان است ، ادامه داد: این پایگاه‌ها شامل ۴۴ اداره کمیته امداد، ۴۷ مرکز نیکوکاری و مصلای‌های نماز عید قربان است.

مدیر کل کمیته امداد استان تهران با اشاره به اینکه این نهاد آمادگی دریافت نذورات قربانی و وجه نقد مردم را دارد، بیان کرد: درصدد هستیم همه نذورات اهدایی مردم به ویژه گوشت قربانی را به روز و در همان ساعات اولیه به دست نیازمندان واقعی برسانیم.

شیران به روش‌های غیر حضوری دریافت نذورات قربانی اشاره کرد و گفت: مردم نوع دوست استان تهران می‌توانند از طریق شماره تلفن ۷۳۵۵(کد ۱۴)، شماره حساب ۷۵ / ۱۴۸۲۱۸۴۴ بانک ملت چهار راه جمهوری و یا شماره کارت ۶۱۰۴۳۳۷۶۶۶۵۵۶۰۴۶ وجوهات امانی و شرعی، نذورات خود را پرداخت کنند.

وی با تاکید بر اینکه یکی از دلایل برگزاری عید قربان دستگیری از نیازمندان است ابراز امیدواری کرد که امسال مردم مشارکت بیشتری در اهدا نذورات قربانی خود به نیازمندان داشته باشند.

شیران یادآورشد: هفت پایگاه شامل ادارات کمیته امداد در کلان شهر تهران ذبح گوسفند انجام می‌دهند که این ادارات از ساعت ۸ صبح روز چهارشنبه همزمان با عید سعید قربان آماده خدمات رسانی به مردم هستند.

آدرس ادارات کمیته امداد استان تهران که ذبح گوسفند در آن‌ها انجام می‌شود، به شرح ذیل است:

اداره کل کمیته امداد استان تهران واقع در خیابان دماوند، بعد ازایستگاه آیت، حدفاصل ایستگاه داریوش و تهرانپارس، جنب بوستان مهرنامی پلاک ۲۹۳.

منطقه ۳ واقع در خیابان آفریقا (جردن)، کوچه گل افشان، پلاک ۲۱.

منطقه ۵ واقع در جنت آباد جنوبی، بولوارلاله غربی، کوچه معنوی،بن بست یکم.

منطقه ۸ واقع در نارمک،خیابان جانبازان شرقِ حدفاصل خیابان مدائن و رودباری،میدان ۱۷، کوچه باقرپور، پلاک ۹.

منطقه ۱۱ واقع چهار ولی عصر (عج)، ضلع جنوبی بوستان دانشجو، کوچه شیرزاد، پلاک ۲۲.

منطقه ۱۸ واقع در چهارراه یافت آباد، میدان معلم،ابتدای خیابان تختی، پلاک ۱۷.

منطقه ۲۱ واقع در تهرانسر، بولوار اصلی، خیابان شهید اسدی (۲۲) پلاک ۸۲.