به گزارش طبنا(خبرگزاری سلامت)، رمضانعلی سبحانی‌فر، گفت: مجلس، دولت، بازار و فعالان اقتصادی و سیاسی بدانند که همانطور که در خزانه‌داری آمریکا ستاد جنگ اقتصادی تشکیل شده ما نیز باید به صورت کاملا هوشمندانه و انعطاف‌پذیر در تیم اقتصادی دولت تغییرات لازم را اعمال کنیم تا فضای روانی منفی علیه اقتصاد جمهوری‌اسلامی شکسته شود. منتقدان و مخالفان دولت بدانند که نباید در زمین آمریکا بر ضد منافع و مصالح خودمان بازی کنند.

این عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس تصریح کرد: متاسفانه افرادی در مجلس، دولت، فعالان اقتصادی و سیاسی و اصناف و بازار به نفع آمریکا کار می‌کنند و با صدای رساتر در جنگ روانی علیه نظام جمهوری اسلامی فعالانه کار می کنند.

وی افزود: باید طرح‌های صریح و فوریت‌دار در مجلس تصویب شود و دولت نیز باید هرچه زودتر در تیم اقتصادی خود با نگاه و فکری نو، انعطاف‌پذیر و ریسک‌پذیر تغییر به وجود آورد و بنده مطمئن هستم این مهم در دستور کار رئیس جمهور و دولت محترم هم قرار دارد و به زودی این تغییرات را اعمال خواهد کرد.

نماینده مردم سبزوار در مجلس ادامه داد: با همکاری و همدلی مجلس و دولت در این زمینه قطعا می‌توان از فضای روانی و اقتصادی فعلی کشور با حداقل لطمه عبور کرد.

سبحانی‌فر خاطرنشان کرد: شاخص‌های اقتصادی کشور نسبت به سال ۱۳۹۶ در حوزه صادرات، فروش و قیمت نفت و سایر شاخص‌های اقتصادی بهتر شده است اما فضای روانی اقتصادی منفی شکل داده شده توسط آمریکایی‌ها  توسط برخی دوستان نادان داخلی تشدید شده است.

این عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس از آغاز تغییرات تیم اقتصادی دولت خبر داد و افزود: مسائل بانکی، پولی و ارزی کشور ریشه در تصمیمات بانک مرکزی دارد و براساس اطلاعات واصله آغاز تغییرات تیم اقتصادی دولت از بانک مرکزی خواهد بود(ایسنا)